Jak szybko realizowane są zamówienia?

Bardzo się staramy, żeby bluzy docierały do Was maksymalnie szybko. Większość przesyłek nadajemy w ciągu 12 godzin od złożenia zamówienia. Jeśli tak jak my jesteś niecierpliwy i wyczekujesz paczki dwie minuty po płatności, to możesz wypatrywać przez okno naszego kuriera, bo na pewno jest już w drodze do Ciebie!

Ile zapłacę za wysyłkę?

Nic 🙂 Twoje Pluszi wyślemy do Ciebie za darmo. Do wyboru masz dostawę kurierem lub do paczkomatu. Wybierz najwygodniejszą dla siebie opcję, a my zajmiemy się całą resztą.

Jak pakujemy Pluszi?

Każde zamówienie pakujemy tak, byś otwierając, czuł że dostałeś prezent (przecież prezent od siebie dla siebie też się liczy ;). A jeśli chcesz podarować Pluszi komuś bliskiemu, wystarczy, że przy zamawianiu zaznaczysz opcję prezentu. Nie wiąże się to z żadną dodatkową opłatą – każde zamówienie pakujemy z największą starannością i najpiękniej jak potrafimy. Staramy się też nie generować zbędnego plastiku, więc jeśli losy środowiska nie są Ci obojętne, nie musisz się martwić, bo nam też nie są 🙂

Jaki rozmiar ma Pluszi?

Wszyscy się od siebie różnimy. Doskonale o tym wiemy i wzięliśmy to pod uwagę, projektując nasze bluzy. Zależało nam na tym, by każdy miał w Pluszi maksymalną wygodę i swobodę ruchów. Stworzyliśmy więc autorską konstrukcję gwarantującą komfort i ciepełko w każdej sytuacji.

 

Jak prać?

Pluszi towarzyszy Ci we wszystkich najfajniejszych momentach, więc prędzej czy później trzeba będzie je wyprać. Możesz bez obaw prać je w pralce. Wybierz łagodny program (30°) i użyj delikatnego detergentu. Materiał po praniu dalej będzie milutki i cieplutki. Nie prasuj i nie czyść chemicznie. Pluszi to zdecydowanie produkt w duchu zero waste. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji będzie mógł służyć Ci przez długi, długi czas.

wymiary

Czy mogę zwrócić produkt?

Jasne. Na ewentualny zwrot masz 14 dni od momentu otrzymania przesyłki. Możesz także wymienić zamówione Pluszi na dowolne inne. Dokładne informacje znajdziesz tutaj.